Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Web Siteni Tanıt / Endüstriyel Kesim Hizmetleri - Endustriyelkesim.com
« Last post by nullsix on August 12, 2022, 10:44:13 am »
Endüstriyel Kesim Hizmetleri - Endustriyelkesim.com

İnternet Sitesi : Endustriyelkesim.com

Hakkımızda : 2008 yılından beri kazandığı zengin tecrübesiyle Endüstriyel Kesim, Ses Yalıtım Ürünleri, Çift Taraflı Bantlama ve Şeritleme, Kutu İçi Ambalaj, Seperatör, Promosyon Ürünleri, Offset Kutu, Koli, Eva Çeşitleri, Köpük, Sünger Dikim, Montaj, Renkli Keçe Çeşitleri, Dikey Bahçe Keçesi, Hobi Keçesi gibi ve daha birçok hizmet verilmektedir.

Firmamızın müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, malzeme temininden, son ürün sevkiyatına kadar olan süreçlerde 5 ana faaliyet alanında hareket etmektedir.

Video Tanıtım : https://youtu.be/vCZTV7odGW8

• Endüstriyel Malzemeler
• Sanayide her türlü endüstriyel malzemeyi temin etmekte, stoklamakta ve tekrar satışlarını gerçekleştirmektedir.
• Tasarım, Çizim ve Kalıp Hizmetleri
• Projelerde ürün geliştirmenin her aşamasında, tasarım, vektörel çizim, kesim kalıpların tamamlanması, prototip numune çalışmaları ve ön seri(imalatlarda) yer almaktadır.
• Endüstriyel Pres Kesim
• Geniş makine parkurumuzun, şekilli pres kesim üretim olanaklarını, şarklı malzeme seçenekleri ile birleştirip müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
• Endüstriyel Montaj Uygulamaları
• Pres kesim sonrası imal edilen yan mamül ürünlerin, birleştirilerek nihai ürünün montajlanması sağlanmaktadır.
• Ambalaj Malzemeleri
• Ürünlerin taşınmasında gerekeni, koli, kutu, kasa, sandık ve paketlenmesinde kullanılan ambalaj materyalleri, seperatörleri, koruyucu dolgu malzemeleri ile müşteri istekleri karşılanmaktadır.
• Sünger, Köpük, Polietilen, Seperatör

Vizyon Ve Misyonumuz

Endüstriyel Kesim Hakkında Misyonumuz - Vizyonumuz, Firmamız ülkemizde sektöründe liderdir. Pek çok endüstri alanında hizmet ederken, memnun müşterilerimizin referansları ve onlarla artan iş hacmiyle, hızla gelişmekte ve ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, kuvvetli altyapımızla çözüm bulurken en üstün kalite standartlarıyla birlikte hareket etmeyi misyon edinmiştir.

Adres : Aydınlı Mahallesi Dersaadet Caddesi No:65 K:3 Tuzla – İstanbul
Sabit Telefon : 0216 304 02 25
Whatsapp : 0530 991 02 25
E-Mail : info @ endustriyelkesim.com - satis @ endustriyelkesim.com
2
Web Siteni Tanıt / Profesyonel Güzellik ve Estetik Uygulamaları
« Last post by nullsix on August 10, 2022, 07:56:56 am »
Profesyonel Güzellik ve Estetik Uygulamaları

Ankara Estetik Cerrahi hizmetlerini her zaman profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Dolgudan botoksa, leke karşıtı kimyasal peeling’den gıdı eritmeye kadar pek çok güzellik ve estetik uygulamaları için firmayı tercih edebilirsiniz.

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi, hasta mutluluğunu şartsız olarak ilke edinen hizmet şekli, sağlık personeli ve doktor kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Merkezleri 6 katlı, 3800 metrekare kapalı kullanıma sahip, modern cihazlar ile donatılmıştır.

Çalışma Saatleri

Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi çalışma saatlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ayarlamıştır. Hafta içi 08:30 ile 18:00 arası hafta sonu ise cumartesi 08:30 ile 13:00 arası, pazar kapalıdır.
3
Web Siteni Tanıt / Hastane Personel Giyim ve İş Elbiseleri
« Last post by nullsix on August 09, 2022, 12:08:03 pm »
Firma ismi : Bilenn Tekstil

Firma kuruluş senesi : 2002

Web site adı : Bilenn.com.tr

Sitenin başlığı : Hastane Personel Giyim ve İş Elbiseleri

Online Satışa Başlanıldığı Tarih (Site Açılış Tarihi) : Ekim 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Bilenn.com.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, her biri birbirinden kaliteli çok sayıda iş elbisesini kolayca sipariş edebileceksiniz.

Sitede ziyaretçileri üst düzey şıklık ve kalitede forma takımları bekliyor olacaktır. Gerek kadın forma takımları, gerek erkek forma takımları buradan en avantajlı fiyatlarla satın alınabilir.

Başta sağlık çalışanları olmak üzere çeşitli sektörlere ait iş elbiseleri sitede satışa çıkarılmıştır. Doktor, hemşire, aşçı, garson kıyafetleri buradan temin edilebilecektir.

Kullanışlı cerrahi bone satın almak adına, siz de pek çok kişi ve kurum gibi bilenn.com.tr ile çalışabilirsiniz. Sitede her zevke hitap eden cerrahi boneler yer almıştır. Çeşit çeşit desende bolca sayıda cerrahi bone seçeneği buradadır.

Kadınlar için tesettüre uygun iş elbiseleri, bilenn.com.tr üzerinden alınabilir. En iyi tesettür iş elbiselerini buradan oldukça makul fiyatlarla satın almanın keyfine varabilirsiniz.

Hastane terlikleri doktorlar için olmazsa olmazdır. Hastanede uzun saatler boyunca çalışan doktorlar, rahat hastane terlikleri kullanmalıdır. Çeşit çeşit hastane terliği site üzerinden alınabilir.

Herkese keyifli alışverişler dileriz.
4
Web Siteni Tanıt / Avrupa vizesi firması
« Last post by nullsix on August 08, 2022, 08:16:28 am »
Avrupa vizesi firması

Polonya Vize Danışmanlığı Hizmeti İle Sıkıcı Belge İşlerinden Kurtulun!

Polonya’da yaşamak için gerekli olan çalışma belgesi, vize belgesi gibi belgeleri, Polonya Vize Danışmanlığı aracılığı ile çıkarmak artık çok kolay! Tüm belgeleme işini sizin yerinize halleden bu firma, sizlere kaliteli ve güvenilir bir süreç sunarak hizmet sağlamaktadır. Gönül rahatlığı ile tercih edebilir, sıkıcı belge işlerinden kurtulabilirsiniz.

Polonya Vize Danışmanlığı Fiyat Bilgisi

Verilen hizmete göre ücretler değişkenlik göstermektedir.
 • Bir iş davetiyeniz var ise: 600 €
 • Yalnızca vize başvurusu yapacak iseniz: 800 €
 • Polonya’da 1 yıllık çalışma vize alacak iseniz: 2.500 €
Polonya Vize Danışmanlığı’nın Hizmetlerini İnceleyin

Avrupa vizesi almak, çalışma belgesi almak için polonyavize.pl web sitesi adresine girebilirsiniz.
5
Site adı : Arifc.com.tr

Site hakkında başlık: Arif Çapoğlu - Uygulama Geliştirme, Yazılım ve Web Tasarım | Arifc.com.tr

Alan adının kayıt edildiği tarih: Temmuz 2022

Site ile ilgili açıklamalar : Arif Çapoğlu resmi internet adresi Arifc.com.tr yayın hayatına başlamıştır. Siteye giriş yaparak, siz de Arif Çapoğlu tarafınca sunulan; web tasarım, yazılım, uygulama geliştirme ve benzeri hizmetleri alma şansı elde edebilirsiniz.

Profesyonel bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla arifc.com.tr isimli web adresine giriş yapınız. Arif Çapoğlu, tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel şekilde karşılayacaktır. İyi bir web tasarımına sahip olmak, iyi bir kurumsal yüze sahip olmaktır. Sektörde gözünüzü yükseklere doğru dikmekte iseniz, tasarımınızı doğru ellere yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bilhassa e-ticaret sitelerinin doğru bir tasarıma sahip olması şarttır. Profesyonel bir tasarıma sahip sitelerin satış oranları, sıradan tasarımlı sitelere göre oldukça yüksektir. Arif Çapoğlu, sadece web tasarım değil, sizlere web yazılım hizmeti de sunar. E-ticaret sitesi kurmayı düşünenler, özel bir yazılım hazırlatmak isteyenler, buradan destek alabilir.

Mobil uygulama geliştirme alanında hizmetler sunan Arif Çapoğlu, sizlere hayal ettiğiniz mobil uygulamanızı geliştirebilir. Bugün birçok sektörde sadece internet sitesine sahip olmak yeterli olmamaktadır. Doğru tasarımlı bir sitenin yanı sıra, profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olmak çok büyük avantaj getirir. Arifc platformundan tüm bu hususlarda yardım alabileceksiniz.

Telefon Numarası: 0544 227 83 24
E-mail adresi: info@arifc.com.tr
Ofis adresi: Kazlıçeşme Mahallesi Abay Caddesi Ottomare Suites No: 223/153 Zeytinburnu - İstanbul
6
Web Siteni Tanıt / Çağdaş Projeler Ve Uygun Fiyatların Adresi: Deko Dekor
« Last post by nullsix on August 06, 2022, 08:57:50 am »
Çağdaş Projeler Ve Uygun Fiyatların Adresi: Deko Dekor

Deko Dekor, 1995 senesinde kurulmuş, kurulduğu günden itibaren sektörde gelişim gösteren ve aktif olarak faaliyet gösteren, güvenilir ve kaliteli bir firmadır. Başta Ankara ili olmak üzere, tüm illerde hizmetlerini sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bu firmayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Deko Dekor’un Sağladığı Hizmetler

Deko Dekor, birçok alanda faaliyet gösteren bir firmadır.
 • Teras kapatma
 • Cam balkon
 • Mutfak dolabı
 • Tente
 • Şark köşesi
 • Kamelya
 • Sedir
 • Pimapen
 • Laminant parke
 • Veranda
 • Eksiz oluk
 • Şömine
 • Barbekü
 • Kışbalkon gibi alanlarda hizmetlerini sağlamaktadır.
Kaliteli Hizmetin Tadını Çıkarabileceğiniz Bir Firma: Deko Dekor

Deko Dekor’un sağladığı hizmetleri detaylı olarak incelemek için dekodekor.com.tr web sitesi adresine girebilirsiniz!
7
Geniş Ürün Yelpazesi Ve Yüksek Kalitenin Adresi: Ankara Matbaa

Matbaa, birçok firma ve kişiler tarafından tercih edilen, önemli ve kıymetli bir sektördür. Ankara Matbaa da yıllardır bu sektörde hizmet sunan, gerekli donanıma ve tecrübeye sahip, günbegün gelişen bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi ile hizmetlerini sunmaktadır. Ankara Matbaa’dan kaliteli hizmeti uygun fiyatlara almak için ankaramatbaacilik.com web sitesine girebilirsiniz!

Ankara Matbaa’nın Verdiği Hizmetler Hangileridir?

Ankara Matbaa;
 • Dosya basımı
 • Kartvizit basımı
 • Fatura basımı
 • Antetli kağıt basımı
 • Katalog basımı
 • Dergi basımı
 • Broşür basimi gibi alanlarda müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır.
Ankara Matbaa Uygun Fiyat Politikası İle Aksiyon Almaktadır

Ankara Matbaa, ekonomik fiyat politikası ile aksiyon alan bir firmadır. Dosya, kartvizit, fatura, Dergi baskı fiyatları ve tüm ürünlerin fiyatları oldukça uygundur.
8
Web Siteni Tanıt / Yumurtlama Takvimi Nasıl Hesaplanır?
« Last post by nullsix on August 02, 2022, 06:43:54 am »
Yumurtlama Takvimi Nasıl Hesaplanır?

Hamilelik dönemleri kadınlar için en özel dönemlerdir. Özellikle kadınlar bu dönemleri yaşamak için yumurtlama dönemlerini hesaplamak ister. Yumurtlama takvimi nasıl hesaplanır sorusunun cevabını öğrenmek için Hamiletakvimi.com sitesini dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Regl Dönemi ve Hamilelik

Hamile Takvimi sitesini ziyaret ederek regl dönemi ve hamilelik ile ilgili pek çok bilgi edinebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru varsa siteye kolay bir şekilde üye olarak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Doğum Çantası Hakkında

Doğum Çantası hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Gerekli deneyime ve tecrübeye sahip olan üyeleri aklınıza takılan soruları teker teker cevaplayarak istediğiniz konu hakkında bilgi edinmenizi sağlamaktadır.
9
Web Siteni Tanıt / 3DS Max programı için ücretsiz modeller - 3ds-max.org
« Last post by nullsix on August 01, 2022, 08:36:12 am »
Web Site İsmi : 3ds-max.org

Konu başlığı : 3DS Max programı için ücretsiz modeller - 3ds-max.org

Sitede Neler Var? : İç Mimarlar için ücretsiz vektörel dosyalar

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mayıs 2022

Site Tanıtımı : 3ds-max.org adı altında faaliyet gösteren internet adresi içerisinde, çok sayıda vektörel dosya kendine yer bulmuştur. Bilhassa iç mimarların gönül rahatlığıyla kullanabileceği çeşit çeşit vektörel dosya, burada ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır.

3ds max sitesine girenler, yüzlerce kategoride, binlerce 3 boyutlu içeriği bedava indirme şansı bulabilir.

İngilizce içeriği olan 3ds-max.org platformu, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi almaktadır. Siteye girenler, buradan tamamen ücretsiz bir biçimde ihtiyaç duyduğu vektörel dosyayı keyifle indirebilir.

Oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo ve daha pek çok alan için göz alıcı stiller site içerisinde bir araya getirilmiştir. 3ds max free download linkine hemen tıklayın ve dilediğiniz içeriği tek tuşla ücretsiz indirmenin zevkine varın.

3DS Max adlı tasarım programına yönelik, ücretsiz 3 boyutlu çizimler, 3ds-max.org adresinde yer almaktadır. 3DS Max programı kullanıyorsanız, siz de bu siteden mutlaka faydalanınız.
10
Web Siteni Tanıt / Yeni Nesil iPhone 7 Plus Batarya
« Last post by nullsix on August 01, 2022, 06:08:10 am »
Yeni Nesil iPhone 7 Plus Batarya

iPhone 7 Plus telefonlar güçlü işlemcisi, yeni nesil teknolojiler, şık tasarımları ve daha birçok artı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Ancak batarya iPhone 7 Plus kullanıcılarının ortak mustarip oldukları meseledir. Bütün kullanıcılar kısa süre sonra telefonlarını sürekli şart etmek zorunda kalmaktan şikayetçidir.

Güçlü iPhone 7 Plus Bataryası

Orijinal iPhone 7 Plus bataryalar hem çok pahalıdır hem de bulmak zordur. Oysa Rova Bilişim firmasının iphone 7 plus batarya seçeneği daha önce hiç karşılaşmadığınız bir deneyim vadetmektedir. .

iPhone 7 Plus Batarya Satanlar

Rovabilisim.com adresinden ulaşıp kolayca sipariş verebileceğiniz batarya 12 ay garantilidir. Ücretsiz ve aynı gün kargo avantajıyla, yüksek kapasitesiyle sizleri beklemektedir.
Pages: [1] 2 3 ... 10